BrainFAQ logoBrainFAQ logo

Dárkový poukaz

  1. Objednej dárkový poukaz (voucher)
    ve formuláři dole na této stránce
  2. Vytiskni si sám (zvol elektronický poukaz)
    nebo se pro něj zastav k nám na Orlí 27 (zvol tištěný poukaz)
  3. Přijď si zahrát
    kdykoliv v nejbližších 6 měsících
Vouchers
Precrime

Stavba naší nové únikovky Precrime (původně od GOTOXu) se blíží ke konci. Dárkové poukazy na ni můžete pořídit od 29. listopadu, hra se otevře veřejnosti v průběhu prosince. A o čem že vlastně bude?

Precrime je systém, který naši společnost chrání před zločinem. Pomyslíte na to, že byste porušili zákon a do 60 minut zmizíte ze světa vy i všechny stopy po vaší existenci. U nás na Orlí se nachází řídící centrum tohoto systému, do kterého jdete na interaktivní prohlídku. V průběhu prohlídky však systém Precrime chybně označí právě vás. Dokážete se dostat k jádru systému a zachránit se dřív, než bude pozdě?

Hra je kombinací moderních technologií a klasických kódových zámků. Interiér je futuristický a při stavbě padlo několik desítek metrů LEDkových pásků. Je tedy třeba neustále sledovat, co se kde rozsvítí nebo zhasne. A na konci si vyzkoušíte něco, co jste určitě vždycky chtěli. :)

Hra je pro 2-4 hráče a je vhodná i pro deti.

Dárkové poukazy mají otevřené datum využití. Jejich platnost je 6 měsíců od data vydání. Při koupi poukazu je třeba vybrat místnost, na kterou obdarovaný půjde (pokud se nemůžete rozhodnout, prohlédněte si jejich srovnání ZDE).

Poukaz na hru Dědictví nebo Precrime stojí 1400 Kč, poukaz na hru Kukaččí hnízdo nebo Labyrint stojí 1600 Kč a platí vždy na jednu hru pro celý tým. Za tištěný poukaz je možné zaplatit v hotovosti nebo kartou, v případě elektronického dárkového poukazu je možnost platby převodem na účet nebo kartou online.

Objednávka dárkového poukazu (voucheru)

Objednat a zaplatit