2-5 osob75 minstřední obtížnost1 600 Kč
Psychiatrická léčebna na Orlí byla vždycky podivné místo. V poslední době to však přerůstá únosnou mez. Několik pacientů beze stopy zmizelo a Alois Los, kterému se z léčebny podařilo utéct, hovoří jasně - dějí se tam nepovolené pokusy na lidech a léčebnu je třeba zavřít. Nikdo mu však nevěří, je to přeci blázen. Předstírejte, že jste pacienti, obelstěte personál, infiltrujte se mezi hospitalizované a zjistěte, co se za zdmi léčebny skutečně děje.
2-5 osob60 minstřední obtížnost1 400 Kč
Ty a tvůj tým se ocitáte v domě, ve kterém před válkou žil váš dědeček Cyril. Dědeček byl šibal a vášnivý hádankář - před svými dědici skryl závěť. Ty víš, kde závěť hledat, to už však ví i tvoje šílená teta, která právě nasedá nedaleko Brna do vlaku. Stihne tvůj tým závěť najít a utéct dřív, než teta dorazí do města?
2-6 osob70 minvyšší obtížnost1 600 Kč
Brno posledních pár týdnů žije ve strachu. Brutální sériový vrah vraždí nevinné lidi a ty pak aranžuje do kostelů. Nikdo zatím nepřišel na to, jak si vrah oběti vybírá. Jedno je ale jisté: další mrtvola na sebe nenechá dlouho čekat. Kriminalisté potřebují nutně posily. Zatímco budou pátrat po vrahovi, úkolem tvého týmu bude přijít na to, kdo by mohl být další na řadě. Možná, že právě vy dokážete někomu zachránit život.
2-4 osoby60 minnižší obtížnost1 400 Kč
Bezpečný život, život beze strachu. To je Precrime - společenský antivirus, který odhaluje nebezpečné osoby a odstraňuje je ze společnosti dřív, než spáchají zlo. Přijď se podívat do našeho prezentačního centra, kde se dozvíš, jak funguje systém, díky kterému je kriminalita v naší společnosti minulostí. Pokud se po cestě náhodou něco nezvrtne...

Kterou hru mi doporučíte?

Nemůžete si vybrat, která z našich únikových místností bude pro váš tým nejvhodnější? Vyplňte informace o vašem týmu a zjistěte, co by se vám mohlo líbit.

Kdo je ve tvém týmu?