Svatební únikovka na míru

Mít chytré příbuzné je někdy oříšek - třeba když je člověk chce zabavit na svatbě. Svatební únikovka tento účel splní skvěle. I ty nejskeptičtější strýčky nakonec vtáhne do děje. Celou svatební hru vám připravíme na míru a díky tomu se vaši svatební hosté mohou dozvědět zajímavosti z vašeho společného života. Pokud jim je tedy budete chtít prozradit.

Svatební únikovka může být v prostorách svatební zábavy připravená po celou dobu a hosté si ji mohou kdykoliv během dne projít.

Během první schůzky zjistíme, co je pro vás typické a díky tomu navrhneme úkoly přesně takové, jaké se právě na vaši svatbu budou hodit. Svatební hru si potom můžete na místě nachystat sami podle našeho detailního návodu a nebo můžeme přijet a vše pro vás připravit.

Jak to funguje?

  1. Setkáme se a společně sepíšeme vaše požadavky. Kde se bude hra odehrávat? Kolik času chcete, aby zabrala? Chcete zabavit děti nebo dospělé? A taky se chceme dozvědět co nejvíce o vás, aby hra byla přesně taková, jací jste vy.

  2. Na přípravu hry budeme pár týdnů potřebovat, ať do sebe všechno krásně zapadne. Potom vám hru představíme a můžeme doladit detaily, které budete chtít upravit.

  3. Hru vám (nejlépe svědkovi nebo svatební agentuře) komplet předáme v balení s detailním popisem, jak hru na místě připravit. A nebo můžeme přijet na místo a vše připravit tam, ať to máte úplně bez práce.

Proč potřebujete mít na vaší svatbě únikovou hru?

  • Svatební hra skvěle poslouží v částech svatebního dne, kdy budete chtít hosty zabavit i bez vaší přítomnosti.
  • Můžete sestavit týmy tak, aby se nově vznikající široká rodina pořádně promíchala.
  • Do úkolů můžeme schovat vaše dosavadní společné zážitky, o které byste se chtěli se svými hosty podělit.
  • Varianta pro děti již od 4 000 Kč.
  • Varianta pro dospělé již od 7 000 Kč.

Nezávazná poptávka svatební hry