Svatební dar z únikové hry

Jestli svůj svatební dar nechceš novomanželům dát úplně zadarmo, jsi tu správně. U nás je totiž všechno hádanka. A jinak tomu nemůže samozřejmě být ani u svatebního daru.

Začít manželství teambuildingem je skvělý nápad a dárkový poukaz na únikovou hru se tak jako svatební dar krásně hodí. Pokud ale chceš být ještě originálnější, můžeš novomanželům připravit malou únikovku už při vybalování daru ze zašifrované obálky a nebo únikové krabičky.

Klec na obálku

Schovej svůj svatební dar do obálky s trezorovým zámkem.
Klec na obálku se dá pořídit jak s dárkovým poukazem na některou naši únikovou hru, tak i bez něho. Můžeš tedy do designové 3D tištěné obálky schovat třeba svůj příspěvek do rodinného rozpočtu. Klec je připravená pro standardní obálku formátu DL.

Úniková krabička

Nejkrásnější a nejdobrodružnější balení dárkového poukazu.
Dárkový poukaz na únikovou hru zabalený v luxusní dřevěné truhličce. Také mu říkáme únikovka v únikovce, protože než se novomanželé k dárkovému poukazu dostanou, budou muset vyřešit dva náročné úkoly. Ty se vždy nesou v podobném duchu jako únikovka, kterou do svatebního daru vybereš.

Dárkový poukaz na únikovku

Teambuilding na začátku manželství je prostě dobrý nápad.
Naše dárkové poukazy jsou malá umělecká díla, váš svatební dar se tedy mezi ostatními rozhodně neztratí. Propracovaná ilustrace je vytištěná na vysokogramážním pololesklém papíře a zabalená v krásné dárkové obálce. A ta má všechno - příjemný matný papír, bílý sítotisk na klopě, ručně lepenou kontrastní vsadku. Je to prostě papírenský skvost.