Dárkový poukaz na únikovou hru

Hledáš něco, čím uděláš svým blízkým radost? Dárkový poukaz na únikovku je trefou do černého, ať už sháníš dárek pro escape game nadšence nebo pro úplného nováčka. Naše únikové hry jsou postavené tak, aby byly dostatečnou výzvou pro každého, ale zároveň byly vždycky řešitelné i bez předchozích zkušeností.

Dárkové poukazy na naše hry jsou malá umělecká díla, která se tvým blízkým budou doma vyjímat. Pokud si navíc vybereš tištěný dárkový poukaz, můžeš si jej u nás vyzvednout vytištěný na vysokogramážním papíře a luxusně zabalený v krásné dárkové obálce.

Platnost poukazu je 12 měsíců, datum využití si obdarovaný vybírá sám v našem rezervačním systému.

Tištěný voucher

Poukaz na vysokogramážním papíře v exkluzivní na míru vyrobené papírové obálce.
Objednej tištěný dárkový poukaz a zastav se pro něj k nám na provozovnu na Orlí 27 v Brně. Nemáme ale stálou otevírací dobu, takže je lepší předem zavolat, ať se nemineme. Tištěný dárkový poukaz ti můžeme poslat i do Zásilkovny. Obvykle jej na svém výdejním místě najdeš do dvou dní.

Elektronický voucher

Nejrychlejší možnost jak pořídit poukaz - do pár minut v mailu.
Pokud dárkový poukaz potřebuješ co nejrychleji, jednoduše zaplať kartou a můžeš ho mít ve svém e-mailu během pár minut. Tato možnost je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže můžeš udělat radost svým blízkým kdykoliv. Samozřejmě, pokud preferuješ platbu převodem na účet, není to problém. Voucher ti však odešleme až v okamžiku, kdy přijdou peníze na náš účet.

Voucher v kleci

Znovupoužitelná zamykatelná obálka, která z rozbalování udělá dobrodružství.
Obálka s trezorovým zámkem vyvinutá našimi konstruktéry v BrainFAQu a vytištěná na 3D tiskárně. Obdarovaného pořádně potrápí už při rozbalování - aby se totiž dostal dovnitř, bude muset vyřešit náročný úkol a potom si poradit s ovládáním trezorového zámku. Pokud by náhodou úkol byl příliš velkou výzvou, obálka má svůj nápovědový web, který obdarovaného krok po kroku provede celým procesem až po její otevření.

Úniková krabička

Dřevěná krabička, která ti přinese atmosféru únikovky až domů.
Dárkový poukaz na únikovou hru zabalený v luxusní dřevěné truhličce. Také mu říkáme únikovka v únikovce, protože než se k dárkovému poukazu dostaneš, budeš muset vyřešit dva náročné úkoly. Ty se vždy nesou v podobném duchu jako celá vybraná únikovka.