Dárkový poukaz na únikovou hru

Hledáš něco, čím uděláš svým blízkým radost? Dárkový poukaz na únikovku je trefou do černého, ať už sháníš dárek pro escape game nadšence nebo pro úplného nováčka. Naše únikové hry jsou postavené tak, aby byly dostatečnou výzvou pro každého, ale zároveň byly vždycky řešitelné i bez předchozích zkušeností.

Dárkové poukazy na naše hry jsou malá umělecká díla, která se tvým blízkým budou doma vyjímat. Pokud si navíc vybereš tištěný dárkový poukaz, můžeš si jej u nás vyzvednout vytištěný na vysokogramážním papíře a luxusně zabalený v krásné dárkové obálce.

Platnost poukazu je 12 měsíců, datum využití si obdarovaný vybírá sám v našem rezervačním systému.

Jak nakoupit?

 1. Osobní odběr

  Objednej tištěný dárkový poukaz a zastav se pro něj k nám na provozovnu na Orlí 27 v Brně. Nemáme ale stálou otevírací dobu, takže je lepší předem zavolat, ať se nemineme.

 2. Elektronický poukaz

  Pokud potřebuješ dárkový poukaz hned, zaplať platební kartou a máš jej během pár minut v e-mailu. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

  Platit můžeš i převodem na účet, voucher ale zašleme až v momentě, kdy budou peníze připsány na náš účet.

Objednávkový formulář

Tvoje kontaktní informace

Na poukazu nebudou zobrazeny, slouží pouze pro komunikaci v rámci vyřízení objednávky.

Poukaz

Platba

Přijímáme tyto platební karty:

Proč vybrat právě dárkový poukaz do BrainFAQu?

 • BrainFAQ se nachází v příjemných prostorách přímo v centru Brna, takže se nemusíš bát, že obdarovaný se k nám bude složitě dostávat.
 • Naši proškolení gamemasteři zajistí prvotřídní zážitek opravdu každému, bez ohledu na to, jaké nároky na únikovku máš.
 • Máme otevřeno 7 dní v týdnu po celý rok (kromě asi 5 vybraných svátků), dohodnout si termín tedy není problém.
 • Termín hry si rezervuješ jednoduše online, není tedy třeba nikam vyvolávat a domlouvat se.
 • Na voucherech jsou autorské ilustrace od naší ilustrátorky a jsou vytištěny na luxusním vysokogramážním papíře. Jedná se jednoduše o krásný dárek.