Dárkový poukaz na únikovou hru do e-mailu

Dárkový poukaz na únikovou hru v elektronické podobě je ten nejrychlejší a nejelegantnější způsob, jak pořídit dárkový poukaz na únikovku. Při platbě kartou se vše vyřídí automaticky a pdf připravené k tisku budeš mít během pár minut v e-mailu. Pokud máš v plánu dárkový poukaz předat v elektronické podobě, tisk vůbec není třeba - k uplatnění poukazu úplně stačí kód, který je na něm uveden.

Dárkový poukaz platí 12 měsíců a má otevřené datum využití - konkrétní termín hry vybírá obdarovaný v našem rezervačním systému.

Pokud na dárkový poukaz nespěcháš a chceš si ušetřit práci s tiskem, můžeš si objednat dárkový poukaz už rovnou vytištěný.

A pokud chceš mít dárek opravdu dokonale vychytaný, voucher v kleci a nebo v únikové krabičce bude ta pravá volba.

Objednávkový formulář

Tvoje kontaktní informace

Na poukazu nebudou zobrazeny, slouží pouze pro komunikaci v rámci vyřízení objednávky.

Poukaz

Platba

Přijímáme tyto platební karty:

Proč vybrat právě dárkový poukaz do BrainFAQu?

  • BrainFAQ se nachází v příjemných prostorách přímo v centru Brna, takže se nemusíš bát, že obdarovaný se k nám bude složitě dostávat.
  • Naši proškolení gamemasteři zajistí prvotřídní zážitek opravdu každému, bez ohledu na to, jaké nároky na únikovku máš.
  • Máme otevřeno 7 dní v týdnu po celý rok (kromě asi 5 vybraných svátků), dohodnout si termín tedy není problém.
  • Termín hry si rezervuješ jednoduše online, není tedy třeba nikam vyvolávat a domlouvat se.
  • Na voucherech jsou autorské ilustrace od naší ilustrátorky a jsou vytištěny na luxusním vysokogramážním papíře. Jedná se jednoduše o krásný dárek.