Svatba a úniková hra

Jedinečné okamžiky si zaslouží jedinečné zážitky. A svatba by k nim rozhodně patřit měla. U nás v BrainFAQu máme v rukávu hádanku pro každou situaci. Ať už hledáš ten nejzajímavější svatební dar a nebo se chystáš naplánovat opravdu nezapomenutelnou rozlučku se svobodou.

A pokud hledáš opravdu originální a dokonale personalizovanou zábavu pro vaše svatební hosty, umíme připravit i svatební únikovou hru na míru. Hádanky přímo o vás, skvělá příležitost nechat svatební hosty, ať se trochu lépe poznají napříč rodinami a spousta skvělých zážitků, které vás budou spojovat už navždy.

Úniková hra na míru na svatbě

Personalizované úkoly, které udělají váš den ještě zábavnější.
Připravit svatební zábavu, která bude nejen slavnostní, ale zároveň plná nezapomenutelných momentů, může být výzva. Ale pokud víš, že vaši hosté jsou chytří a hraví, máš napůl vyhráno. Připravíme svatební únikovou hru s úkoly přímo o vás dvou, prostřednictvím které můžete se svými hosty sdílet to nejzajímavější z vašeho dosavadního společného života.

Zašifrovaný svatební dar

Dvě hádanky mezi novomanželi a hotovostí.
Ideální svatební host s sebou přinese pořádně naditou obálku. Ale jestli ti přijde nudné přinést jen přáníčko s hotovostí, zašifruj ho! První dny manželství perfektně ozvláštní dva úkoly, které budou muset novomanželé na cestě ke tvému daru vyřešit. Pomůžeme ti vybrat variantu, která se k novomanželům bude ideálně hodit.

Rozlučka se svobodou v únikovce

Zahajte společný den teambuildingem.
Jestli tak trochu tušíš, že při plánování téhle rozlučky se svobodou se pořádně zapotíš, moc rádi ti s tím pomůžeme. Ne každému stačí alkohol tekoucí proudem, někoho budeš muset překvapit chytřejší zábavou. A přesně tu my umíme úplně nejlíp - únikovou hru, do které přidáme personalizované úkoly na míru ženichovi/nevěstě.